Česká soukromá společnost, MARaCO spol. s r. o., byla založena v roce 1992 se záměrem realizovat dodávky kompletního vybavení pro kanceláře a zároveň poskytovat další související služby.

Společnost sídlí od svého založení na Komenského náměstí č. p. 417 v Dobříši.

V první polovině 90tých let společnost uskutečnila desítky zakázek, šlo například o návrhy a realizace interiérů kanceláří (vybavení na klíč), poradenství a dodávky výpočetní techniky, instalaci počítačových sítí, montáž telekomunikačních rozvodů a zařízení (PbÚ), ale především o distribuci kancelářských potřeb a materiálů. V sídle společnosti, byla v tomto období, vybudována vzorkovna, která byla postupně upravena do podoby maloobchodní prodejny kancelářských potřeb a papírnictví.

V roce 1996 proběhlo další rozšíření prodejny o sortiment spotřební elektroniky a mobilních telefonů. Společnost se rovněž začala zabývat prodejem nových i použitých kopírovacích strojů a také jejich servisem.

Do nového tisíciletí vstoupila společnost MARaCO spol. s r. o. s programem zefektivnění svých aktivit i služeb.

Působení v oblasti návrhů a realizací interiérů a též montáže telekomunikačních rozvodů a zařízení (PbÚ) přestalo být pro společnost, vzhledem k rostoucí konkurenci, zajímavé. Novým impulsem pro růst firmy se, po nezbytných úpravách a rozšíření maloobchodních prostor, stala prodejna elektro a komunikačních technologií. Následně byla nabídka elektro rozšířena o domácí spotřebiče.

V průběhu následujících let se prodejna stala součástí maloobchodních řetězců, např.: Planeo, Proton a dalších.

Významným mezníkem pro společnost bylo spuštění dvou internetových obchodů nabízejících sortiment výpočetní, komunikační a multimediální techniky.

V roce 2004 navázala společnost MARaCO spol. s r. o. na letitou tradici prodeje a údržby software ABRA, převzetím této aktivity od společnosti CORADO – Václav Rákosník.

V roce 2006 se společnost MARaCO spol. s r. o. stala jedním z pěti partnerů předního výrobce informačních systémů - ABRA Software a.s., označených jako APP (ABRA Premium Partner). 

Od roku 2012 zavádíme do sortimentu prvky LED osvětlení. Jednoznačná cesta ke snižování provozních nákladů !

Do nového roku 2014 vstupujeme s rekonstrukcí prodejních prostor, jak prodejny PAPÍRNICTVÍ, tak i prodejny ELEKTRO, kde zavádíme novinku - kompletní sortiment výrobků značky TESCOMA !

V roce 2015 rozšiřujeme sortiment o nářadí, zahradní techniku a nábytek značky FIELDMANN.

Od roku 2016 jsme součástí síťe IT prodejen edPROFI kousek od vašeho domova :-)

Výrobce
Akční nabídka

ed PROFI

 

Počítače eD PROFI

MARACO

BONUS

BONUS MARACO
PLANEO ELEKTRO MARACO
PROTON ELEKTRO MARACO

tescoma

ELEKTRO MARACO
FIELDMANN

/documents/redaction/files/edprofi_cz%20brezen.pdf

Zprávy

Hurá, zpátky do školy !

Nákup všech školních pomůcek v prodejně papírnictví. Jednoduše vše - aktovky, kufříky, batohy, zdravé láhve, penály, desky na sešity, tužky, pravítka, lepidla, nůžky, pravítka, fixy, vodovky, štětce, modelína, barevné papíry, skicák, sešity A4, A5, A6, obaly na sešity, atd.

Ergonomická kancelář

Nepodceňujte ergonomii při práci s PC doma ani v kanceláři. Dopřejte si pohodlí a pořiďte si ergonomické doplňky pro péči o Vaše záda, hlavu a krk, ruce či nohy.

HIT VÁNOC !

Bezkontaktní terminál

Nově u nás můžete platit bezkontaktně...
Rozšířili jsme pro Vás službu platba kartou o možnost použití bezkontaktního platebního styku.

ELEKTRO MARACO prodejní místo

Rozšířili jsme naše služby v prodejně ELEKTRO naproti poště o prodej vstupenek do divadla a kina pro Divadlo A.Dvořáka v Příbrami

ELEKTRO MARaCO naproti poště je prodejním místem ticketportal.cz

TICKET LIVE

ELEKTRO MARaCO naproti poště je prodejním místem ticketlive.cz

ELEKTRO MARaCO naproti poště je výdejním a podacím místem.