Česká soukromá společnost, MARaCO spol. s r. o., byla založena v roce 1992 se záměrem realizovat dodávky kompletního vybavení pro kanceláře a zároveň poskytovat další související služby.

Společnost sídlí od svého založení na Komenského náměstí č. p. 417 v Dobříši.

V první polovině 90tých let společnost uskutečnila desítky zakázek, šlo například o návrhy a realizace interiérů kanceláří (vybavení na klíč), poradenství a dodávky výpočetní techniky, instalaci počítačových sítí, montáž telekomunikačních rozvodů a zařízení (PbÚ), ale především o distribuci kancelářských potřeb a materiálů. V sídle společnosti, byla v tomto období, vybudována vzorkovna, která byla postupně upravena do podoby maloobchodní prodejny kancelářských potřeb a papírnictví.

V roce 1996 proběhlo další rozšíření prodejny o sortiment spotřební elektroniky a mobilních telefonů. Společnost se rovněž začala zabývat prodejem nových i použitých kopírovacích strojů a také jejich servisem.

Do nového tisíciletí vstoupila společnost MARaCO spol. s r. o. s programem zefektivnění svých aktivit i služeb.

Působení v oblasti návrhů a realizací interiérů a též montáže telekomunikačních rozvodů a zařízení (PbÚ) přestalo být pro společnost, vzhledem k rostoucí konkurenci, zajímavé. Novým impulsem pro růst firmy se, po nezbytných úpravách a rozšíření maloobchodních prostor, stala prodejna elektro a komunikačních technologií. Následně byla nabídka elektro rozšířena o domácí spotřebiče.

V průběhu následujících let se prodejna stala součástí maloobchodních řetězců, např.: Planeo, Proton a dalších.

Významným mezníkem pro společnost bylo spuštění dvou internetových obchodů nabízejících sortiment výpočetní, komunikační a multimediální techniky.

V roce 2004 navázala společnost MARaCO spol. s r. o. na letitou tradici prodeje a údržby software ABRA, převzetím této aktivity od společnosti CORADO – Václav Rákosník.

V roce 2006 se společnost MARaCO spol. s r. o. stala jedním z pěti partnerů předního výrobce informačních systémů - ABRA Software a.s., označených jako APP (ABRA Premium Partner). 

V roce 2010 rozšiřujeme naše aktivity o prodej a servis elektrických skútrů a kol.

Od roku 2012 zavádíme do sortimentu prvky LED osvětlení. Jednoznačná cesta ke snižování provozních nákladů !

Do nového roku 2014 vstupujeme s rekonstrukcí prodejních prostor, jak prodejny PAPÍRNICTVÍ, tak i prodejny ELEKTRO, kde zavádíme novinku - kompletní sortiment výrobků značky TESCOMA !

V roce 2015 rozšiřujeme sortiment o nářadí, zahradní techniku a nábytek značky FIELDMANN.

Od roku 2016 jsme součástí síťe IT prodejen edPROFI kousek od vašeho domova :-)

Výrobce
Akční nabídka

ed PROFI

 

Počítače eD PROFI

MARACO

BONUS

BONUS MARACO
PLANEO ELEKTRO MARACO
PROTON ELEKTRO MARACO

tescoma

ELEKTRO MARACO
FIELDMANN

 

Zprávy

ŠKOLNÍ AKTOVKY A BATOHY

Ergonomická kancelář

Nepodceňujte ergonomii při práci s PC doma ani v kanceláři. Dopřejte si pohodlí a pořiďte si ergonomické doplňky pro péči o Vaše záda, hlavu a krk, ruce či nohy.

 

Hurá, zpátky do školy !

Nákup všech školních pomůcek v prodejně papírnictví. Jednoduše vše - aktovky, kufříky, batohy, zdravé láhve, penály, desky na sešity, tužky, pravítka, lepidla, nůžky, pravítka, fixy, vodovky, štětce, modelína, barevné papíry, skicák, sešity A4, A5, A6, obaly na sešity, atd.

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

DAISY aXpert SX

HIT VÁNOC !

Bezkontaktní terminál

Nově u nás můžete platit bezkontaktně...
Rozšířili jsme pro Vás službu platba kartou o možnost použití bezkontaktního platebního styku.

ELEKTRO MARACO prodejní místo

Rozšířili jsme naše služby v prodejně ELEKTRO naproti poště o prodej vstupenek do divadla a kina pro Divadlo A.Dvořáka v Příbrami

ELEKTRO MARaCO naproti poště je prodejním místem ticketportal.cz

TICKET LIVE

ELEKTRO MARaCO naproti poště je prodejním místem ticketlive.cz