AUDIO - FOTO - VIDEO

Denver BTB-60 Bluetooth boombox s FM rádiem a LED diodami

Denver BTB-60 Bluetooth boombox s FM rádiem a LED diodamiZobrazit obrázek
Vaše cena s DPH: 998 CZK

Vaše cena bez DPH: 825 CZK

Běžná cena s DPH: 998 CZK

Skladem: Ano
Sklad - Prodejna IIAno

Tisk do PDF

Kód:dbtb60EAN:5706751034480

  

Popis zbožíDalší obrázky (0)ParametryPřílohy

Technické parametry:

Bluetooth V 4.1
vstup AUX pro MP3 přehrávač, PC atd.
výkon: 6W RMS
dobíjecí Li-Lon baterie 18650 typ 1500mAh 3.7V
micro USB pro nabíjení (adaptér 230V není součástí balení)
2x 4" 4Ohm reproduktory
rozměry 38 (š) x 20 (v) x 23,5 (h) cm
hmotnost 2,54 kg

Popis produktu

Patříte mezi ty, kteří nemohou bez hudby žít a nevykročí z domu bez něčeho, co by vám ji poskytlo? Potom by ve vaší výbavě neměl chybět tento skvělý bezdrátový reproduktor od DENVER. Model BTB-60 vám díky dvojici 2palcových reproduktorů a celkovém výkonu 6 W zaručí solidní kvalitu zvuku, ve kterém nebudou chybět vyvážené výšky ani dynamické basy. Hlasitost můžete velmi jednoduše ovládat pomocí otočného nasvíceného voliče nacházející se na horní straně reproduktorů společně s ovládacím panelem, který vám umožní jednoduché ovládání přístroje. Ihned na první pohled vás tento model zaujme díky svému stylovému LED podsvícení, to bude podle nastavení stylově měnit barvy a nakopne tím tak každou zábavnou oslavu. Hlavní předností tohoto modelu je, že je napájen 3,7V baterií s celkovou kapacitou 1 500 mAh. Reproduktor tak můžete vzít s sebou, kamkoliv vás napadne. Spousta možností přehrávání Při výčtu skvělých vlastností tohoto bezdrátového reproduktoru musíme vyzdvihnout spoustu možností přehrávání, které vám nabízí. Zřejmě nejjednodušší a nejpohodlnější způsob připojení vám umožňuje bezdrátové rozhraní Bluetooth. Pomocí něj budete moci k reproduktoru během několika málo vteřin připojit svůj mobilní telefon nebo tablet a přehrávat tak svoji oblíbenou hudbu. Pokud vaše zařízení nepodporuje tuto technologii, můžete využít AUX vstup umožňující připojit téměř jakékoliv zařízení přes jediný kabel. K dispozici máte také FM tuner pro naladění své oblíbené rádiové stanice.Tento produkt byl přidán do našeho katalogu 20/01/2021.

Hodnocení PROD_FACEBOOK Zpět
Výrobce
Akční nabídka

ed PROFI

 

Počítače eD PROFI

MARACO

BONUS

BONUS MARACO
PLANEO ELEKTRO MARACO
PROTON ELEKTRO MARACO

tescoma

ELEKTRO MARACO
FIELDMANN
Zprávy

Hurá, zpátky do školy !

Nákup všech školních pomůcek v prodejně papírnictví. Jednoduše vše - aktovky, kufříky, batohy, zdravé láhve, penály, desky na sešity, tužky, pravítka, lepidla, nůžky, pravítka, fixy, vodovky, štětce, modelína, barevné papíry, skicák, sešity A4, A5, A6, obaly na sešity, atd.

Ergonomická kancelář

Nepodceňujte ergonomii při práci s PC doma ani v kanceláři. Dopřejte si pohodlí a pořiďte si ergonomické doplňky pro péči o Vaše záda, hlavu a krk, ruce či nohy.

HIT VÁNOC !

Bezkontaktní terminál

Nově u nás můžete platit bezkontaktně...
Rozšířili jsme pro Vás službu platba kartou o možnost použití bezkontaktního platebního styku.

ELEKTRO MARACO prodejní místo

Rozšířili jsme naše služby v prodejně ELEKTRO naproti poště o prodej vstupenek do divadla a kina pro Divadlo A.Dvořáka v Příbrami

ELEKTRO MARaCO naproti poště je prodejním místem ticketportal.cz

TICKET LIVE

ELEKTRO MARaCO naproti poště je prodejním místem ticketlive.cz

ELEKTRO MARaCO naproti poště je výdejním a podacím místem.