VŠECHNY KATEGORIE

True4Kids MagicPen - magické pero pro děti - růžové

True4Kids MagicPen - magické pero pro děti - růžovéZobrazit obrázek
Vaše cena s DPH: 1.699 CZK 990 CZK

Vaše cena bez DPH: 1.404 CZK 818 CZK

Běžná cena s DPH: 1.699 CZK

Skladem: Ano
Sklad - Prodejna IIAno

Tisk do PDF

Kód:823510EAN:823510

  

Popis zbožíDalší obrázky (0)ParametryPřílohy

True4Kids MagicPen Blue + SmartPark
True4Kids SmartPark je revoluční aplikace pro tablet určená pro předškolní a základní vzdělávání, díky které se děti naučí nejen číst, psát, kreslit a počítat. K dispozici je totiž velké množství studijních materiálů, výukových programů, vzdělávacích her, audioknih, dětských písniček i interaktivních knih. Aplikace kromě výuky například matematiky, logiky a jazyka pomáhá také s rozvojem výtvarných schopností a dětské kreativity. Díky peru True4Kids MagicPen poskytujícímu okamžitou zpětnou odezvu v podobě vibrací je navíc proces učení efektivní a zábavný, a tak jde o produkt, který na trhu nemá konkurenci.

„Ve věku od 4 do 7 let se nejvíc vytvářejí mozkové spoje, nejlépe se učí jazyky i základní řešení problémů.“

True4Kids SmartPark svým obsahem pokrývá věk dítěte od 3 do 12 let.
Napomáhá tak nadprůměrnému rozvoji dokonce ještě před těmito kritickými roky a současně nabízí zábavu i pro starší děti.

Technická specifikace

Velikost pera: 147 mm x 35 mm
Hmotnost: 44 g
Barva: růžová

Klíčové vlastnosti

Výuka čtení, psaní, kreslení a angličtiny
Multimediální knihovna obsahující přes 60 naučných knih a pohádek a 30 výukových knih, písničky, říkanky a hry
Vše za jednu cenu v jediné aplikaci propojené s na míru navrženým ovládacím perem

Obsah balení

1x pero MagicPen
1x štítek s kódem pro aktivaci aplikace


Kompatibilita

Všechna zařízení Apple iPad s iOS 6.0 a vyšším
Všechna zařízení s operačním systémem Android 4.0 a vyšším

True4Kids MagicPen je pero pro tablet určené k ovládání aplikace SmartPartk. K dispozici je ve žlutém, růžovém a modrém provedení. Pero je vyrobeno z příjemného plastu, je dostatečně velké a přesto lehké. Díky svým rozměrům dětem výborně padne do ruky.

Promyšlené uspořádání prvků a kvalitní provedení dělá z pera víc než jen stylus. Je to na míru vytvořený všestranný ovladač, podporující proces učení.

Perem lze psát i kreslit, navíc může sloužit jako dálkové ovládání aplikace. Má také kouzelný ciferník a tlačítko pro volbu funkcí.

Pero lze s tabletem jednoduše propojit pomocí zvukových vln – žádné nastavování ani párování.

Aplikace SmartPark

True4kids SmartPark, aplikace spolupracující s perem True4kids MagicPen, promění váš tablet na zařízení pro předškolní a základní vzdělávání! True4Kids SmartPark je určena našim nejmenším ve věku 3 až 12 let a nabízí aplikace a knihy, které se soustředí na výuku čtení, psaní a kreslení, jakož i na poskytování zábavy a další projekty založené na aktivní účasti. Aplikace obsahuje 90+ dvojjazyčných výukových knih, 6 učebnic psaní a 28 písniček a říkanek a několik her.

Aplikace je ZDARMA ke stažení a vyzkoušení s omezeným obsahem. Můžete si tak sami ověřit jejich kvalitu v praxi.

Po zakoupení pera MagicPen a aktivaci aplikace si můžete všechny naše vysoce kvalitní učebnice pro předškolní a základní vzdělávání a interaktivní knihy s příběhy stáhnout bez omezení. Vše za jednu cenu v jediné aplikaci.

Všechny vzdělávací materiály jsou rozděleny do úrovní, abyste je mohli používat na základě věku vašich dětí a nebo jejich úrovně vývoje.
Rozvoj dětské kreativity i výuka angličtiny
Hlavní část aplikace True4Kids Smart Park tvoří Studijní koutek, ve kterém se děti naučí jednoduchá slovíčka a získají základní znalosti v řadě oblastí. Dále aplikace obsahuje encyklopedii zvířat s obrázky a zajímavostmi, 30 psaných i čtených pohádek, české říkanky a písničky k poslechu a další materiály, které dětem pomohou poznávat svět. Současně přináší různé možnosti kreslení – obtahování, dokreslování a vybarvování. Veškerý obsah aplikace je navíc k dispozici jak v češtině, tak v angličtině, takže se děti už odmala mohou učit anglicky.

Čtení (60+ knih)
Vzdělávání (17 učebnic)
Psaní (6 učebnic)
Poslech (28 nahrávek)
Kreslení
Angličtina (13 učebnic + 60 knih)
Hry
Rodičovská kontrola

Tento produkt byl přidán do našeho katalogu 20/12/2017.

Hodnocení PROD_FACEBOOK Zpět
Výrobce
Akční nabídka

ed PROFI

 

Počítače

MARACO

BONUS

BONUS
PLANEO ELEKTRO MARACO

tescoma

ELEKTRO MARACO
FIELDMANN

 

Zprávy

ŠKOLNÍ AKTOVKY A BATOHY

ELEKTRO A PAPÍRNICTVÍ MARaCO

Hurá, zpátky do školy !

Nákup všech školních pomůcek v prodejně papírnictví. Jednoduše vše - aktovky, kufříky, batohy, zdravé láhve, penály, desky na sešity, tužky, pravítka, lepidla, nůžky, pravítka, fixy, vodovky, štětce, modelína, barevné papíry, skicák, sešity A4, A5, A6, obaly na sešity, atd.

Ergonomická kancelář

Nepodceňujte ergonomii při práci s PC doma ani v kanceláři. Dopřejte si pohodlí a pořiďte si ergonomické doplňky pro péči o Vaše záda, hlavu a krk, ruce či nohy.

„Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“

DAISY aXpert SX

HIT VÁNOC !

Bezkontaktní terminál

Nově u nás můžete platit bezkontaktně...
Rozšířili jsme pro Vás službu platba kartou o možnost použití bezkontaktního platebního styku.

ELEKTRO MARACO prodejní místo

Rozšířili jsme naše služby v prodejně ELEKTRO naproti poště o prodej vstupenek do divadla a kina pro Divadlo A.Dvořáka v Příbrami

ELEKTRO MARaCO naproti poště je prodejním místem ticketportal.cz

TICKET LIVE

ELEKTRO MARaCO naproti poště je prodejním místem ticketlive.cz